Preview Mode Links will not work in preview mode

BHS Expres

Sep 24, 2020

Cena zlata se propadla na svou červencovou úroveň. Od svého srpnového vrcholu již cena zlata vyklesala o více než 200 dolarů za troyskou unci. Druhá vlna pandemie však může cenu zlata opět dostat na historická maxima.


Sep 23, 2020

Po pádu akcií společnosti Nikola Corporation zažil sešup na burze i další výrobce elektromobilů. Společnost Tesla přišla o 50 miliard dolarů ze své tržní kapitalizace. Stačilo, když Elon Musk oznámil, jaká bude nová výrobní strategie společnosti.


Sep 22, 2020

Zatímco v červnu byly akcie společnosti Nikola miláčkem investorů a jejich hodnota raketově rostla, o několik měsíců později došlo k prasknutí bubliny. Společnost Nikola mění generálního ředitele a cena akcií prudce klesla.


Sep 21, 2020

Ženy a muži by jistě měli mít stejné příležitosti. Do funkcí by však neměli být vybíráni lidé podle pohlaví, ale podle kvalifikace.


Sep 18, 2020

Česká zbrojovka Group již 1. června 2020 provedla na hlavním trhu Burzy cenných papírů Praha tzv. technický listing, jelikož však neexistuje free-float, neprobíhá zatím obchodování. V rámci primární nabídky nových akcií (IPO) společnost nabídne akcie v objemu ekvivalentu 75 milionů eur, v rámci...